Системі Прозорро виповнилося 2 роки

На початку серпня виповнилося 2 роки з моменту введення на обов’язковій основі для всіх держзамовників системи електронних закупівель Прозорро. За цей час вдалося досягти певних результатів. Було проведено більше 2 мільйонів тендерів і вдалося заощадити близько 52 мільярдів гривень бюджетних коштів.

Подію наступним чином прокоментував перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов, на своїй сторінці в Facebook: «Сьогодні два роки з моменту повного переходу всіх закупівель в Україні в електронний формат. Ми не можемо побудувати окремо взятий рай ProZorro, де все буде ідеально, незважаючи на життя поруч. Але ми можемо показати приклад змін, можемо штовхати систему вперед, можемо побудувати нову державну службу в ДП “Прозорро” і департаменті громадських закупівель і можемо стати тією киркою, яка проб’є скелю хоча б в одному місці!».

Варто відзначити, що ProZorro.Продажі отримали визнання, як кращий антикорупційний стартап світу на конкурсі CitiT4I – Challenge, що проходив в Індії в 2017 році, а також нагороду від C5 Accelerate і USA Institute of Peace на конкурсі «The Shield in the Cloud Innovation Challenge».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *