Семінари держзакупівлі Прозорро

Впровадження електронної публічної системи закупівель товарів, послуг або робіт державними компаніями та організаціями вимагає від замовників торгів деяких навичок, досвіду і професіоналізму. Закупівлі в системі Prozorro проходять в точній відповідності з законодавством (Закон України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року), і поділені на етапи, кожен з яких слід проводити правильно. Точність проведення закупівлі, а також своєчасне оприлюднення зазначеної в Законі документації по торгах убезпечить замовника від штрафних санкцій, які можуть накласти на нього відповідні контролюючі органи. Немає сенсу нагадувати, що торги проходять в публічному форматі, і будь-які порушення можна виявити не тільки правоохоронним органам, а й будь-яким бажаючим перевірити закупівлю зареєстрованим активістам. Тому важливо збільшити свій професіоналізм у проведенні закупівель через систему публічних торгів.

Саме тому наш офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» постійно проводить навчальні семінари. Такі семінари проходять в різних регіонах країни, і не виключенням тут є й Херсонська область. На семінарах велика роль приділяється юридичним аспектам роботи в системі Прозорро, отриманню важливих теоретичних і практичних навичок. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання.

Наші семінари будуть корисні і учасникам закупівель, що виступають в якості потенційних постачальників. Державні закупівлі це чудова додаткова стаття доходу для будь-який бізнес компанії. Адже шанс виграти тендер, при правильному підході до торгів, до формування ціни в тендерній пропозиції, і до самого аукціону, залишається дуже великим. І все це при мінімальних тимчасових і фінансових зусиль, які вимагаються від учасника.

Поліпшите свої навички роботи в системі Прозорро, запишіться на наші семінари!