Реалізація майна банків

bank5Якщо банк нашої країни внесено Національним банком України до неплатоспроможним, то його матеріальне або нематеріальне майно може бути продано. У цьому випадку реалізація майна банків Херсон, які ліквідуються, може бути виконана у вигляді публічних електронних торгів. Щоб взяти участь в таких торгах в якості Учасника, вам необхідно зареєструватися на нашому сайті і подати заявку. Щоб призначати ціни під час аукціону, вам необхідно разом із заявкою внести певну суму грошей, яка є грошовим забезпеченням. Участь в торгах в якості спостерігача не вимагає ніяких матеріальних витрат і доступно всім бажаючим, які пройшли реєстрацію у нас на порталі.

Замовником торгів виступає «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб», причому початкову ціну за лот призначає виконавча дирекція фонду. Самі торги по реалізації майна банків Херсон, проходять процедуру ліквідації, здійснюється в кілька етапів:

етап 1 – підготовка до проведення торгів;

етап 2 – публікація торгів, із зазначенням самого майна, його вартості, характеристик, місця знаходження (якщо мова йде про матеріальне майно), існуючих дефектів та інша інформація;

етап 3 – реєстрація учасників торгів;

етап 4 – ознайомлення з предметом продажу, в тому числі з можливістю виїзду на об’єкт;

етап 5 – відкритий інтернет аукціон, про час проведення якого всі учасники будуть знати заздалегідь;

етап 6 – визначення переможця торгів, а також підписання з ним договору купівлі-продажу.

Мета проведення електронних торгів для замовника, отримання максимальної ціни за майно банків, що підлягають ліквідації. При цьому їх публічність виключає можливість скупки ліквідних матеріальних активів за викидними цінами. Для учасника (покупця) торги дозволяють в зручній, прозорій і захищеній формі придбати бажане майно. При цьому рівень цін ви можете повністю контролювати і купити об’єкт або іншу власність за потрібної вам ціною.