Про нас

onas771Всі державні установи і компанії в Україні, починаючи з 01 серпня 2016 року, зобов’язані здійснювати закупівлі товарів і послуг за допомогою нової електронної системи проведення тендерів ProZorro. «Прозоро» працює з замовниками та постачальниками, а також незалежними зареєстрованими спостерігачами за допомогою електронного сертифікованого майданчика «Держзакупівлі онлайн». Це дозволяє в режимі онлайн бачити нові опубліковані тендери, а також без турбот розміщувати свої потреби в закупівлі, якщо ви виступаєте в якості замовника. Також у нас можна взяти участь в торгах по потрібному вам тендеру.

Нова електронна система ProZorro дозволяє істотно скоротити час на участь в тендері, як для замовників, так і для потенційних постачальників. При цьому великі можливості для нової статті доходу відкриваються і для підприємств малого та середнього бізнесу. У чому переваги електронних торгів:

  • економія бюджету країни за рахунок надання замовнику кращої ціни;
  • протидія корупції за допомогою повної публічності і відкритості, як самого аукціону, так і умов роботи з переможцем;
  • надання повного аналізу проведених тендерів по конкретно взятим держкомпаніям;
  • простота участі в тендері, що економить комерційним компаніям час і гроші, і тільки збільшує інтерес до торгів;
  • інші можливості.

Ви хочете взяти участь в торгах на закупівлю державними компаніями та організаціями товарів і послуг, тоді реєструйтеся на нашому сайті і отримаєте повний перелік тендерів, що проводяться в нашій країні, з можливістю прийняти в них участь онлайн на чесних і рівних умовах. Щоб розібратися, як працює електронний формат проведення аукціону, ви можете скористатися докладним відео-інструктажем, розміщеним на нашому сайті. Якщо у вас є питання, ми з радістю надамо вам консультацію і допоможемо розібратися в роботі нової системи!