Тренінги по закупкам Прозорро

Робота в системі електронних закупівель Прозорро вимагає певної кваліфікації та практичних знань, це стосується, як замовників – державних підприємств і установ, так і учасників – потенційних переможців тендерів. Бюджетні закупівлі проводяться в суворій відповідності до законодавства (Закон «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, та інші нормативні документи), і не допускають помилок в проведенні процедури торгів і порушень термінів публікації необхідних документів. За подібні порушення можуть бути накладені штрафні санкції на замовника, адже весь процес і всі документи щодо закупівлі знаходяться в публічному доступі. За фактом проведеної неправильно або з порушеннями закупівлі, до замовника можуть приїхати з перевіркою контролюючі сферу державних закупівель органи. Саме тому важливо мати належний рівень знань і кваліфікацію.

Офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» запрошує всіх бажаючих взяти участь в тренінгах, присвячених роботі системі електронних торгів. На тренінгах ви зможете отримати більш широкі знання про можливості системи державних закупівель, розглянути правові та теоретичні питання, а також на практичних заняттях відпрацювати отримані знання.

Тренінги по закупкам Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» будуть корисні і для бізнес структур. Якщо правильно виробити стратегію участі в торгах, то державні закупівлі цілком можна зробити постійною статтею доходу. На сьогодні спостерігається не особливо велика конкуренція з боку учасників, що зберігає великі шанси на перемогу в кожному окремо взятому тендері. При цьому знання, отримані на наших тренінгах, допоможуть вам.

Хочете бути професійним користувачем в системі електронних закупівель Prozorro, тоді наші тренінги допоможуть вам у цьому!