Навчання системі Прозорро

Всі етапи проведення закупівлі в системі публічних електронних торгів Prozorro повинні бути виконані правильно і з урахуванням вимог, викладених в Законі «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року. Це стосується не тільки замовників (підприємств і компаній, які є одержувачами бюджетних коштів), але і учасників (фірм або юридичних осіб, які хочуть виступити в якості потенційних постачальників). Саме тому на нашому офіційному сертифікованому інтернет майданчику Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» ми надаємо нашим клієнтам кваліфіковану консультаційну допомогу і допомагаємо краще зрозуміти, як працює система електронних закупівель.

Практично у всіх регіонах країни, «Держзакупівлі Онлайн» проводило навчальні семінари, на які могли прийти всі бажаючі. І зараз, якщо операторам – користувачам нашого інтернет майданчика потрібна консультація з юридичних, практичних або будь-яких інших питань по роботі системи Прозорро, то ми готові її надати.

Правильність виконання всіх етапів проведення закупівлі, а також дотримання термінів розміщення важливих документів по закупкам в системі електронних торгів, є для замовника запорукою того, що до нього не прийдуть з перевіркою контролюючі інстанції. Адже за порушення процедури закупівлі передбачена адміністративна відповідальність і, як наслідок, накладення штрафних санкцій. Для учасників, які виступають в ролі можливих постачальників, знання особливостей і тонкощів роботи системи державних закупівель допоможе більш ефективно брати участь в торгах і збільшить шанси стати переможцем в тендері. Тому навчання важливо і для бізнес фірм.

Учасники системи електронних торгів Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» можуть звертатися до нас за допомогою, якщо у вас з’явилися труднощі у вашій роботі в системі!